Apie projektą

Gyvenime norėtųsi, kad viskas būtų paprasta ar bent jau lengvai suprantama, bet dažniausiai būna priešingai. Ypač tai pasakytina apie teisinius reikalus. Ne išimtis ir darbo teisė, juo labiau naujai įsigaliojęs Darbo kodeksas. Mintis sukurti šią paskyrą gimė iš noro darbo teisės klausimus aptarti paprasta ir kasdiene kalba be didelių teisinių įmantrybių, kad juos būtų lengva perprasti. Todėl savo tinklaraštį ir pavadinau DARBO TEISĖ KITAIP. Kodėl kitaip? Nes noriu, kad tai būtų lengva, paprasta ir suprantama visiems.

Didžiausias iššūkis man bus pateisinti šį pavadinimą ir iš tiesų viską išdėstyti paprasta kasdiene kalba, kad Jūs gautumėte konkrečius ir aiškius atsakymus į kylančius klausimus, o ne „teisinį traktatą“, kurį sunku skaityti ir dar sunkiau suprasti.

 Ką rasite Patarimų skiltyje?

Patarimų skiltis skirta įžvalgoms, kurios man pasirodė aktualios ir svarbios iš kasdienio darbo su klientais. Tie klausimai dažnai pateikiami skirtingų klientų mano teisinėje praktikoje, tad labai tikėtina, kad aktualūs kiekvienai įmonei. Todėl šioje skiltyje dalinuosi šia savo patirtimi su Jumis ir tikiuosi, kad ji Jums pravers ir palengvins Jūsų darbą.

Ką rasite skiltyje „Klausimai – atsakymai“?

Ši skiltis skirta Jums ir Jūsų „skausmams“. Būna momentų, kad nebežinai, ką daryti ir į ką kreiptis. Būna ir taip, kad atsakymą tarsi žinai, tačiau norisi dar pasitarti ar pasitikrinti, ar esi teisus. Todėl šioje skiltyje lauksiu Jūsų klausimų ir kartą per savaitę atsakysiu į vieną pasirinktą Jūsų klausimą.

Ką rasite skiltyje „Svečiai“?

Nors esu teisininkė, konsultuojant darbo teisės klausimais mano darbas neapsiriboja tik teise. Įdomu tai, kad darbe ypatingą dėmesį reikia skirti psichologiniams darbo aspektams ir kuo toliau, tuo dažniau jie daro įtaką ir mano teisiniam darbui. Dirbant labai dažnai tenka susidurti su kitų sričių profesionalais, personalo specialistais,  psichologais, verslo atstovais, tyrėjais, mokslininkais, kurie taip pat turi įdomių įžvalgų, susijusių su personalo valdymu. Mano kolegos advokatai, taip pat pateikia naudingų ir įdomių įžvalgų, ir nebūtinai susijusių su darbo teise. Todėl jų mintys pateks į mano tinklaraščio Svečių skiltį ir, tikiuosi, Jums taip pat bus įdomios ir vertingos.

Daugiau apie mano veiklą: https://www.linkedin.com/in/ruta-didike/